Nabízíme originální osvětlení

  • Osvětlení interiérů i budov a památek
  • Realizujeme natáčení TV pořadů i natáčení reklamy a videoklipů
  • Vizuální efekty
  • Generátory lehkého i těžkého kouře
  • Ozvučení prostor
  • ​Odbavení video/LED stěny
S naším scénografem, který léta spolupracuje s předními pražskými divadly, se zabýváme návrhy a realizacemi dekorací. Jsme jedni z prvních, kdo začal v této zemi používat tzv. Inteligentní digitální osvětlení. Každý projekt pečlivě připravujeme ve vizualizacích a pultech.
MÓDA
EVENTY
Máme dlouholeté zkušenosti s osvětlením scénickým a efektovým. Věnujeme se nasvícení i ozvučení celého interiéru i exteriéru místa konání včetně přístupových míst. Umíme navrhnout a realizovat scénu, včetně případného LED pozadí, nosných trussing systemů i podsvíceného přehlídkového mola. Dlouhá léta spolupracujeme s předními módními návrháři a choreografy na prestižních módních show a galavečerech na veletrzích módy. Mezi naše klienty patřila např. Blanka Matragi, Liběna Rochová, Beata Rajská, ale i britská firma Aquascuttum a další. Několik sezón jsme zajišťovali doprovodné programy veletrhů Styl a Kabo, dlouhodobě jsme spolupracovali s agenturou Czechoslovak models a spousty let jsme se podíleli na módních festivalech Prague Fashion Week, které jsme pomáhali rozjíždět. Spousta současných úspěšných módních návrhářů prezentovala své první modely na přehlídkových molech, které jsme na veletrzích Styl Kabo i Prague Fashion Weeku v devadesátých letech technicky zajišťovali.
Firemní večírky, oslavy výročí, prezentace výrobků, veletrhy a výstavy, koncerty, festivaly umíme komplexně technicky zařídit od zázemí, pódia, střechy, párty stanů, ozvučení, osvětlení i LED. V této oblasti máme bohaté zkušenosti a našimi klienty byli například veletrhy Salima, festival Open Air Trutnov, festival Love Parade Berlin, Lunetic Cik-Cak Tour 1999, Turné BSP s Kamilem Střihavkou a Lucií Bílou, Škoda auto - veletrh Autotec, galavečery Bomton Cup a Aichi, nejtěžší sumo muž světa Emmanuel Yanbrough, pravidelně festival klasické hudby Filharmonie Hradec Králové, řecký Watersweets festival Vassiliki, dlouhodobá spolupráce s dívčím triem Black Milk a duem Těžkej Pokondr a v neposlední řadě osvětlení pro show 70 let Leška Semelky, doprovodné akce k oslavám 125 let Akademie věd ČR a několikaletá spolupráce s organizací UNICEF ČR. 
TELEVIZE, VIDEO
DIVADLO, MUZIKÁL
světelně zajišťujeme odbavení televizních studií, natáčení televizních pořadů, videoklipů a reklamních spotů. V tomto směru zajišťujeme studiovou a efektovou světelnou techniku a další vizuální efekty, včetně DMX console a programingu. Máme za sebou například několikaletou spolupráci s televizí Prima na druhé a třetí řadě pořadu Partička a debatního předvolebního pořadu Prezidentský duel, natáčení videoklipů RockOpery Praha, dlouhodobá spolupráce s televizí Óčko TV, nasvícení studií pro pořady Telebrity a Rozstřel, natáčení představení Oidipus Tyranus pro Českou televizi, nasvícení předvolebních prezidentských debat  2018, pořady pro TV Playtvák atd
pro divadlo a muzikál zajišťujeme podiovou, světelnou a ozvučovací techniku, videoprojekce, včetně přípravy, nastavení a odbavení. Devět let jsme byli součástí týmu RockOpery Praha, opakovaně zajišťujeme světelně a technicky předstaní Noc na Karlštejně v exteriéru hradu Střekov, několik sezón zajištujeme osvětlení pro dětská představení Tančírny Petra Čadka. 
VOLEBNÍ KAMPANĚ
technicky vybavujeme a odbavujeme volební kampaně politických stran. Pro tyto účely zajišťujeme mobilní zastřešená podia, zázemí, párty stany, altány, ozvučení venkovních prostor, základní osvětlení a výrobu i distribuci elektrického proudu pro podium.